Jsme předním dodavatelem inovativních řešení v oblasti věžových jeřábů pro komerční a industriální organizace v ČR a SR.

Pronájem věžových jeřábů provádíme již od roku 1992. Zaměřujeme se na věžové jeřáby Terex a Liebherr a jsme v současnosti největším nájemcem věžových jeřábů samostavitelného typu v Česku a Slovensku. Naši klienti, dodavatelé a partneři jsou malí i velcí, pocházejí ze soukromého i veřejného sektoru, jsou jimi domácí, zahraniční i nadnárodní firmy. Tato diverzita vytváří hodně zajímavých úkolů, které máme povinnost řešit odpovědně, eticky a legálně.

Našimi hlavními hodnotami jsou:

  1. Bezpečnost klientů, zaměstnanců a komunit ve kterých pracujeme a žijeme.
  2. Integrita: Praktikujeme a požadujeme nejvyšší etické standardy.
  3. Teamová práce: Respektujeme názory, perspektivy a zkušenosti vedoucí k dosažení/zlepšení dokonalosti individuální a kolektivní.
  4. Dokonalost: Dodáváme kvalitní služby nesrovnatelné hodnoty; neustále zvyšujeme výkonnostní úroveň.

Společnost je rodinnou firmou.

28 let na trhu
1682 realizovaných staveb
80 jeřábů k pronájmu
Tomáš Vacek

Tomáš Vacek

Středisko Praha pro region Čechy

Vystudoval obory ekonomika a strojní inženýrství na VUT v Brně a University of Wisconsin, USA. Před nástupem do JVS sbíral zkušenosti v mezinárodních korporacích jako analytik a poradce v oboru finančních služeb a technologií za firmu Accenture, a později jako hlavní poradce mezinárodní účetní a poradenské firmy Pricewaterhouse Coopers v Ljubljani Slovinsko. Jeho největšími klienty byly Komerční banka, Česká spořitelna, Česká pojišťovna, Triglav, Nova Ljubljanska banka a Lek Novartis.

Do JVS nastoupil v roce 2007. Mluví plynule anglicky, slovinsky a německy a je odpovědný za region Čechy.

Antonín Vacek

Antonín Vacek

Středisko Otrokovice pro region Morava a Rakousko

Vystudoval obor zdvihací technika na fakultě strojní, VUT v Brně v roce 1969. Do roku 1991 působil ve společnosti PSG Zlín postupně na funkcích stavbyvedoucí a vedoucí mechanizačního závodu a vedl projekty v zahraničí.

V roce 1991 společnost JVS založil, postupně zdesetinásobil obrat, kompletně zmodernizoval a rozšířil společnost na celé území České republiky a na Slovensko. Mluví česky a srbo-chorvatsky. Je revizním technikem zdvihacích zařízení.

Petr Vacek

Petr Vacek

Středisko Bratislava pro region Slovensko a Rakousko

Vystudoval fakultu mezinárodních vztahů a v roce 2003 dokončil fakultu managementu na VŠE v Praze. Studoval ve Švýcarsku, v USA a v Dánsku na Kodaňské Univerzitě. Po studiích se věnoval řízení a organizaci v holdingu Gama Group. V roce 2004 nastoupil do společnosti Roland Berger Strategy Consultants přičemž jako Senior Consultant se na projektech v západní a východní Evropě a v severní Americe věnoval stavebnictví a službám.

Od roku 2008 má ve společnosti JVS na starosti Slovenský trh a obchodní strategii firmy. Mluví plynule anglicky a německy.