Volná místa

Montér - řidič

Otrokovice
Více o pozici Zavřít detail

O pozici

Právě rozšiřujeme otrokovický tým o pozici montér - řidič. Pokud TI nevadí práce ve výškách a ještě k tomu máš profesní řidičák C+E, pak hledáme právě Tebe!

Co práce obnáší?

Za volantem jsi jako doma a to nejen na silnicích ale i v terénu? To je dobře. Ze střediska v Otrokovicích dodáváme věžové jeřáby na stavby po celé Moravě a bezpečně přepravit jeřáb na stavbu a zpět bude TVOJE práce. Na druhou stranu ale nechceš sedět za volantem od rána do večera? V pořádku. Náš tým je multifunkční a tak se budeš aktivně podílet i na samotných montážích a demontážích jeřábů.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?

Nevadí, když o jeřábech nic nevíš, to rádi naučíme. Hledáme schopného člověka, který je pracovitý, učenlivý a zodpovědný. Na této pozici je nezbytný řidičský průkaz skupiny C+E a možnost práce ve výškách. Jsme rodinná firma a tak by se nám hodil někdo, kdo má týmového ducha stejně jako my.

Výhodou, ale rozhodně ne podmínkou bude:

- vyhláška č. 50 (§ 6)

- vazačský, případně jeřábnický průkaz

Co nabízíme?

Jistotu a zázemí stabilní české firmy, vždyť na trhu působíme úspěšně už 30 let. O své zaměstnance se staráme a tak je samozřejmostí příspěvek na stravné a 25 dnů dovolené. U nás se pracuje v jednosměnném provozu. Kromě pravidelných školení v rámci práce také rádi podpoříme vaši chuť zvýšit si kvalifikaci. Jsme team a abychom tak i fungovali, pořádáme pravidelně firemní teambuildingy a neformální setkání, kde si užijeme spoustu legrace a získáme parádní zážitky. Těšit se můžete i na nejrůznější finanční bonusy a prémie.

Zaujala Vás nabízená pozice?

Skvěle, ozvěte se nám na telefonní číslo +420 734 314 127 nebo nám pošlete svůj strukturovaný životopis na email hana.minarikova@jvsjeraby.cz a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pracovní pozice.